5 vecí, ktoré muži nenávidia

 

 

 

 

Sú veci, ktoré jednoducho do spoločných chvíľ, strávených s partnerom nepatria. Tak, ako sú ženy komplikované „bytosti“, aj muži majú svoje určité predstavy, ktorých sa pridržiavajú. Samozrejme, že je to individuálne a každý chlap na to môže mať iný pohľad, no aby všetko prebiehalo tak ako má, radšej na to pri stretnutí s ním, vopred myslite.

Vyhnite sa nude

Muži nenávidia nudné ženy, ktoré zároveň pôsobia placho a ustráchane. Dokážte mu, že ste iná a v posteli sa poriadne odviažte. Klasická misionárska poloha u neho nikdy nezaberie a ani ho neohúri.

Nepreháňajte

Hlavne na začiatku vzťahu sa snažte nebyť príliš „neohrabaná“ a správajte sa prirodzene, uvoľnene, dovoľte mu, aby vás postupne dobíjal a získaval si vás. Nezabúdajte pri tom ale ani na prvé pravidlo – nebuďte nevýrazná a fádna spoločníčka ;)

Neprirovnávajte

Nikdy ho neporovnávajte so svojimi „ex“ partnermi! Uprednostnite radšej menšie klamstvo a zasypte ho tak superlatívmi, ktorými si ho ešte viac získate.

Neodmietajte ho

Snažte sa vyhýbať odpovediam: „Nie, dnes sa mi nedá.“ Riskujete tým totiž, že vás veľmi rýchlo vymení za inú. Ak vám stretnutie skutočne v daný deň nevyhovuje, vždy to odôvodnite nejakým rozumným a inteligentným vysvetlením, no nerobte to často!

Zabudnite na iróniu

Muži milujú zábavné ženy, ktoré sa dokážu uvoľniť a ako sme už spomínali, nie sú jednotvárne. Zabudnite preto na ironické poznámky, ktoré by v danej chvíli mohli vyznieť nevhodne, mohlo by ho to totiž od vás odplašiť a bolo by po vašom novom objave. 

 

 

components.app-testimonials.nonews
components.app-testimonials.nonews

 

Recent posts 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky